Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam, że wszystko przez PiS, odkąd zaczęli rządzić jest tylko gorzej. Wcześniej zmywałem i gotowałem tylko w weekendy, teraz muszę cały tydzień. Wkurzyłem sieto powiedziała,że mnie rąbnie a sąd i tak mnie wsadzi do paki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się potegowało a to z nerwów na ten PiS. Powiedziała mi, że w sprawach łoża na pół roku nie ma szans, bo będzie walczyć o równouprawnienie. Głosowałem na Kukiza, może on pomoże. Nie zostawię dwójki dzieci , a chciałbym choć raz w tygodniu. Co robić? A może chłopaki się skrzykniemy i zaprotestujemy? Proponuję marsz Różowy Piątek,zapisy pod tym artykułem.Policzmy się! Od już zaczynam liczyć. Wpis - Różowy Piątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie RATUJCIE w Chełmie już się zaczęło! Kobieta walnęła faceta flaszką w czuprynę... DOŚĆ DYKTATURY KOBIET!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gdzie ty henia tam i ja janek". miłość jest ślepa i odbiera mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...